Pečovatelka roku je z naší Charity

Pečovatelka roku je z naší Charity

Zdenka Palacká, která pracuje v Charitní pečovatelské službě v Blovicích získala po zásluze ocenění Pečovatelka roku v kategorii terénních pečovatelských služeb.
 

Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Diakonie ČCE. Cílem je zviditelnit a ocenit práci jednotlivců – pracovníků sociálních služeb, zvýšit prestiž a společenské uznání těchto profesí. Účelem je podpora pozitivní motivace zaměstnanců v tomto nelehkém povolání a jejich prostřednictvím pak rozvoj a zvyšování kvality sociálních služeb v České republice.

Hlavní kritériem soutěže je nadstandardní, inovativní či výjimečný přístup v každodenní praxi poskytování sociální služby nebo dlouhodobá, mimořádně kvalitně, obětavě a zodpovědně vykonávaná práce.

Soutěží se ve třech kategoriích: pracovník v sociálních službách,-pečovatel/ka roku (terénní, pobytové, ambulantní služby), sociální pracovník a manažer sociálních služeb

Zdenka Palacká postoupila ve své kategorii po nominaci do užšího kola (finále) mezi nejlepších šest pečovatelek.Poté byla vyhlášena celkovou vítězkou. Cenu jí předávala patronka soutěže, populární herečka Hana Maciuchová. 

Gratulujeme!  

IMG_1737IMG_1740IMG_1765IMG_1744IMG_1749IMG_17591. místoIMG_1774IMG_1763RodinnáIMG_1768