Ukliď šatník! – sbírka nepotřebného, ale stále použitelného oblečení
9. února 2021 Aktuálně

Ukliď šatník! – sbírka nepotřebného, ale stále použitelného oblečení

Odbor sociálních služeb Magistrátu města Plzně – z pověření primátora města Plzně Mgr. Martina Baxy – vyhlašuje druhý ročník výzvy "Ukliď šatník!", sbírky nepotřebného, ale stále funkčního a použitelného oblečení.

Akce opět reaguje na přetrvávající nouzový stav, který nejvíce zasáhl rodiny samoživitelů, ale i řadu dalších potřebných. Vlivem těchto skutečností došlo ke ztenčení zásob v Humanitárním skladu Diecézní charity Plzeň, který již po mnoho let zajišťuje materiální pomoc osobám v tíživé životní situaci.

Prosíme Vás všechny o nemilosrdný úklid skříní a donášku všeho, co dle Vašeho uvážení již nebudete nosit ani skladovat, ale je nadále použitelné (zejména pánské, dámské a letos ve zvýšené míře i dětské oblečení a obuv).

Čisté a nepotrhané oblečení – obuv, batohy, spacáky, karimatky, deky, povlečení, tašky, hračky – doneste v igelitových pytlích do salónku za vrátnicí MMP, Kopeckého sady 11, v termínu od 15. 2. 2021 do 26. 2. 2021 – informaci o donášce můžete sdělit na Odbor sociálních služeb MMP, tel. 378 033 351, 378 033 353.

Děkujeme Vám za solidaritu a součinnost a věřte, že i malá pomoc pomůže a dobrý pocit je k nezaplacení.

S úctou

Mgr. Alena HYNKOVÁ, MBA
vedoucí Odboru sociálních služeb