30. března 2011 Aktuálně

Filmový festival Finále vozíčkářům - otevřené kino

Projekt nabízí vozíčkářům s doprovodem možnost zúčastnit se filmových projekcí za pouhou 1 Kč ve třech festivalových sálech (Velký sál, Malý sál a Kinosál Měšťanské besedy). Projekt je určen vozíčkářům a jejich doprovodu, ostatní držitelé ZTP a ZTP/P si mohou zakoupit zlevněné vstupenky za 35 Kč na všechny projekce. (Pro více informací rozklikněte článek)

Kontaktní osoba:

 

Josef Rund, josef.rund@dominikcentrum.cz, tel: 606 665 768

Pokud se rozhodnete naše pozvání přijmout, odešlete prosím objednávku do 14. dubna 2011 některou z těchto cest:

 

  • poštou na adresu: Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, 301 00 Plzeň - OBÁLKU PROSÍM OZNAČTE NÁPISEM "OTEVŘENÉ KINO - VOZÍČKÁŘ"
  • nebo elektronickou poštou na adresu josef.rund@dominikcentrum.cz - PŘEDMĚT ZPRÁVY OZNAČTE "OTEVŘENÉ KINO - VOZÍČKÁŘ"

Bez předchozí objednávky projekce pořadatel nezaručuje vstup na projekci!
Objednávky jsou přijímány pouze na přiloženém formuláři.

 

DŮLEŽITÉ INSTRUKCE:

Doprovodem vozíčkáře se myslí 1 osoba, která mu asistuje. Vstup za 1 Kč pro doprovod vozíčkáře je možný pouze pro 1 osobu. Vzhledem k omezené kapacitě sálů budeme Vaše požadavky vyřizovat v pořadí, v jakém došly. Po uvedeném termínu zaslání objednávek nebudeme z organizačních důvodů objednávky přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky na jednotlivé projekce si můžete vyzvednout v den konání projekce na festivalových pokladnách v místě konání projekce.

Dostavte se prosím k vybrané projekci vždy s dostatečným časovým předstihem (cca 15 minut), abychom Vás přednostně vpustili do sálu.

Veškeré informace v elektronické podobě naleznete také zde: http://www.filmfestfinale.cz/cz/finale-vozickarum/